להזמנות :8754*
להזמנות: *6464

אודות גרפיטי

אודות גרפיטי

גרפיטי, מקבוצת נייר חדרה, נוסדה בשנת 1993 ומאז ועד היום משרתת אלפי עסקים ומוסדות נבחרים ברחבי הארץ. קשת המוצרים אותם מציעה גרפיטי רחבה במיוחד ומקיפה אלפי מוצרים בתחומים מגוונים כגון צרכי משרד, נייר ומוצריו, טכנולוגיה וציוד היקפי, תחביב ויצירה, ריהוט, מזון וניקיון. בין היתר, משווקת גרפיטי מותגים מובילים כמו Artline, Schneider, Max, Uni ball ועוד, המיובאים באופן בלעדי על ידי חברת הבת של גרפיטי, עטר.

בלב החזון של גרפיטי נמצאים צרכי הלקוח, השירות והמחיר שאנו מציעים לו. אנו מאמינים שבאמצעות הבטחת ההנאה מהמוצרים, הכלים והשירותים שאנו מספקים, אנו שותפים לתהליך היצירה של הלקוח ולהגשמת חלומותיו.

גרפיטי עומדת בתקן המחמיר ISO 9001:2000 החדש ובדרישות תג השירות ומחויבת לאיכות מוצרים גבוהה, זמינות מרבית, גמישות והקשבה לצרכי הלקוח ואספקה מהירה של כל הזמנה. בהתאם לסטנדרט שירות ייחודי זה, מפעילה גרפיטי מוקד מכירות ושירות המונה מעל עשרים איש וערוך לטפל בכל הזמנה, וכן מעל עשרים אנשי מכירות, העומדים לרשות לקוחות גרפיטי, ליעוץ והכוונה מקצועיים במגוון תחומים.

בנוסף, גרפיטי היא החברה היחידה בענף בארץ המפעילה מערכות ליקוט אוטומטיות מהמתקדמות בעולם, ומאפשרות, יחד עם צי המשאיות של גרפיטי, המונה מעל ארבעים משאיות, להביא את ההזמנה לכל קצווי הארץ, במהירות המרבית.

בזכות העוצמה של גרפיטי במגזר העסקי, גם לקוחות פרטיים הרוכשים מוצרים ישירות באתר החברה, נהנים ממחירים סיטונאיים, אותם לא ימצאו בחנויות הציוד המשרדי.